پیام مدیریت در سی امین سالروز تاسیس شرکت جابون

به طور یقین شرکت جابون با در اختیار داشتن سرمایه های با ارزش و به خصوص بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و کارآمد، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت های خود در عرصه داخلی و بین المللی، حضوری فعال داشته باشد تا از این طریق برای تحقق و پیشبرد اهداف ملی و کلان کشور گام-های استواری برداشته و افتخارات بیشتری را از سهم بازار داخلی و خارجی به خود اختصاص دهد.

بدین وسیله 8 اسفند ماه سال 1393، سی امین سالروز تاسیس شرکت جابون را به تمامی همکاران گرامی تبریک عرض می نمایم و با هدف کیفی -پویایی رمز ماندگاری است- که سرلوحه و نماد همیشگی رشد و شکوفایی شرکت جابون می باشد امیدوارم با تلاش بیش از پیش جهت ارتقای کیفیت محصولات و افزایش رضایت مندی مشتریان از طریق دست یابی به رتبه های فراتر از استانداردهای اخذ شده، موفقیت های بیشتری کسب نماییم.

محمدعلی سعادتی

این پست در لینکدین
2 پاسخ
 1. AbdoulSaleh Ranjbar
  AbdoulSaleh Ranjbar says:

  همکاران گرامی

  اطمینان دارم : با توجه به اهداف اصلی و کیفی شرکت و اعتقاد راسخ تمامی شما به شعار ” پویایی رمز ماندگاری است” و همچنین هدایت های مدبرانه مدیریت ارشد سازمان . انشااله پنجاهمین و یکصدمین سال تاسیس نیز در سایت شرکت ثبت خواهد شد.

  پاسخ دادن
 2. Mehdi Gandomkarzadeh
  Mehdi Gandomkarzadeh says:

  جناب آقای مهندس محمدعلی سعادتی
  بدینوسیله از طرف خود و سایر همکاران، صمیمانه ترین تبریکات را بمناسبت سی امین سال تاسیس شرکت جابون اعلام و سلامتی توام با موفقیت روزافزون برای حضرتعالی و تمامی مدیران گرامی، از درگاه ایزد منان خواستارم…

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =