عکس نمای بیرونی شرکت جابون

.

سه دهه پیش شرکت جابون با امکانات بسیار محدود و بهره مندی از همکاری حدود ده نفر، فعالیت خود را در صنعت تابلوسازی برق در شرایطی شروع کرد که تابلوسازان توانمند و با تجربه از دهها سال قبل در این صنعت حضور داشتند.

اگر چه در ابتدا امکانات و میزان تولید جابون چندان قابل توجه نبود اما این شرکت با تلاش مستمر، بهره مندی از نیروهای متخصص و بکارگیری ماشین آلات مدرن، توانست به سرعت جایگاه ویژه خود را کسب و تثبیت نماید.

عکس های مربوط به ساخت سوله در شرکت جابون
عکس های مربوط به نمای بیرونی شرکت جابون

امضای اولین قرارداد لیسانس برای تولید تابلوهای کشویی فشار ضعیف در کشور که در سال 1991 صورت گرفت. عامل مهمی در بروز توانایی­های فنی شرکت جابون بود که بعداً با امضای 5 قرارداد انتقال تکنولوژی دیگر با سازندگان معتبر بین المللی، در فاصله سالهای 2002-1994، جابون را به بزرگترین و مدرن ترین سازنده تابلوهای برق در کشور و حتی خاورمیانه تبدیل کرد.

امروزه نه تنها جابون از پشتوانه فنی سازندگان معتبر اروپایی بهره می برد، بلکه با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود، طراحی و تولید محصولاتِ بسیار موفقی را انجام داده و ثابت نموده است که خود دارای سبک و صاحب تکنولوژی می باشد.

.

اعتقاد قلبی به شعار “پویایی رمز ماندگاری است” و التزام عملی به “کسب رضایت مشتری” به همراه بهره­ مندی از حمایت­ های همکارانی متخصص، متعهد و پر تلاش و از همه مهم ­تر “یاری خداوند بزرگ” بارز­ترین عوامل برای درصدر قرار گرفتن نام ” جابون ” هستند.

اسلاید شو تصاویر شرکت جابون
تصـاویر بیشتــر